• Nieuws
  • Algemeen
     

  • Onze visie
  • Inrichting van de school
  • Adressen
  • Schoolgids
  • Kosten
  • Lessentabel
  • Willem Jz. Blaeu
  • Directie
  • Bevoegd gezag
  • Inspectie
  • Veilige school
  • Reglementen
  • Medezeggenschapsraad
     

  • Algemeen
  • Notulen archief
     

  • 2011-2012
  • 2010-2011
  • 2009-2010
  • 2008-2009
  • 2007-2008
  • 2006-2007
  • 2005-2006
  • Sponsoring
  • Specialisatie
     

  • Gymnasium
     

  • Algemeen
  • Tweetalig onderwijs
     

  • Algemeen
  • Activiteiten
  • Topsport Talentschool
     

  • Algemeen
  • Activiteiten
  • SportXtra
  • Leerlingen
     

  • Jouw gegevens
  • Jouw e-mail
  • Feesten en activiteiten
  • Onderbouw
     

  • Begeleiding
  • Afdelingsleiders
  • Studieplanners
  • Bovenbouw
     

  • Toetsen en Examens
  • Studieplanners
  • Profielwerkstuk
  • Sectorwerkstuk
  • Projectweek
  • Leerlingenraad
  • Software
     

  • Slim.nl
  • Crocodile Physics
  • Verwachtingen
  • Ouders
     

  • Contact met ouders
  • Ouderraad
     

  • Algemeen
  • Jaarplanning
  • Klankbordgroepen
  • Correspondentie
     

  • 2011-2012
  • Nieuwsbrieven
     

  • Archief 10-11
  • Archief 11-12
  • Gegevens van uw kinderen
  • Dyslexie
  • Formulieren
  • Personeel
     

  • Feesten en activiteiten
  • Vacatures
  • SOVON
  • Rooster
     

  • Lesrooster
  • Andere roosters
  • Wijzigingen en mededelingen
  • Lestijden
  • Vakanties en vrije dagen
  • Buitengewoon verlof
  • Ziek- of absentmelding
  • Groep 8
     

  • Leerling aanmelden
  • Plaatsing
  • Blaeukrant
  • Opendag
  • Ontdekkingsmiddag
  • Voorlichtingsavond
  • Van der Meij College
  • Leerlingen > Feesten en activiteiten

    Brugklaskamp Heino

    Maandag 19 september, de dag van vertrek en aankomst...

    Vanaf 8.15 uur stroomde de hal van de school vol met leerlingen, ouders en vooral bérgen bagage. Overduidelijk was iedereen goed voorbereid voor de drie dagen kennismakingskamp. Met overvolle sporttassen, rugzakken, koffers (soms zelfs mét wieltjes!) en plastic tassen, nee niets vergeten zelfs aan slippers en de zaklamp was gedacht.

    Uiteindelijk had iedereen rond 9.30 uur de juiste bus gevonden en reden we de Robonsbosweg af. Drie rijen dik met familieleden zwaaiden ons uit. Zodra we Alkmaar achter ons lieten begon de zon te schijnen en dat zorgde bij alle buspassagiers voor een zonnig humeur. Vanaf 12.30 uur werden groepen leerlingen gedropt... Zoek zelf maar het summercamp was de opdracht. Wonder boven wonder kwamen alle groepen ruim binnen de gestelde tijd compleet ons kampterrein op.

    Hierna werden de slaapkamers ‘ingericht’ en de bedden opgemaakt (tjonge wat een zelfstandige leerlingen hebben we mee!). Tijdens de ‘vrije’ middag had iedereen zijn bezigheden... Sommige dames stortten zich op de krultang (als je haar maar goed zit!), er werd gevoetbald, er ontstond een tafeltenniscompetitie, het hele kamp werd verkend (ja er zijn ook een bioscoop, zwembad en een discotheek!)

    De avondmaaltijd verliep niet helemaal geruisloos (met ruim 300 man in een eetzaal geeft hier en daar wat geluid) . Het keuzeprogramma van de avond bood voor iedereen iets leuks. Daarna was iedereen klaar voor een goede nachtrust zodat we morgen weer fit en vrolijk aan de volgende uitdaging kunnen beginnen.

    Schade tot nu toe:
    7 muggenbulten
    2 bloedneusjes
    3 blauwe plekken
    En 47 giechelbuien....

    Heino brugklaskamp, eerste avond (nacht?!) en start dag 2

    Na de bios en de swingende discoavond was natuurlijk iedereen toe aan een goede en rustige (?) nacht. Op verzoek werd er een verhaaltje voor het slapengaan voorgelezen (maar daar was dit jaar opvallend weinig vraag naar...). Keurig op tijd en nog even zachtjes fluisterend lag iedereen in zijn/haar eigen bedje.  In huisje 34 was er nog even een schreeuw om hulp: “Help... een grote spin!” De spin bleek zo’n joekel te zijn dat zelfs de biologiedocent bibberend de kamer uitholde. Vervolgens ging de docent Nederlands met gevaar voor eigen leven de spin te lijf! Probleem weer opgelost.

    ’s Morgens stond iedereen klokslag 7.15 uur weer naast het bed, fit en vrolijk, dus klaar voor dag 2! De zon stond hoog aan de hemel toen wij met de hele groep het terrein van de Challenge run opliepen. Na de instructie stortte iedereen zich op de verschillende uitdagingen, sporten en spelvarianten. De foto’s spreken voor zich.

    Schade:
    12 blaren waarvan 1 ‘dubbeldekkerblaar’
    3 snotneuzen
    2 keer buikpijn
    63 zeer vermoeide benen
    27 plat geslagen muggen
    1 van oorsprong witte sok die met geen anti-vlekkenoxidant meer schoon te krijgen is
    1 zoekgeraakte rugzak (die weer gevonden is)
    1 jarige (gefeliciteerd Danny Muhl!)

     Heino brugklaskamp, bonte avond en dag 3 woensdag 21 september

    Aan het eind van de middag werd er in allerlei huisjes enorm geoefend voor het optreden tijdens de Bonte Avond. Na de avondmaaltijd zat de prachtige bioscoopzaal zo goed als vol en startte een spetterende show. Zang, dans, een journaal, play back en rap wisselden elkaar af. De zaal zong enthousiast mee en sommige optredens oogsten zelfs grote verbazing en bewondering. Alle deelnemers verdienen een pluim want het is heel bijzonder als je het lef hebt om voor zoveel publiek op het toneel te gaan staan.
    Na afloop werd er in de huisjes of in de discotheek nog even doorgefeest. Daarna tanden poetsen, haartjes kammen en lekker je slaapzak in. In huisje 34 moest nog een tweede ‘reddingsactie’ plaatsvinden, dit keer waren het wespen… Ging het nu om 3, 5, 6 of 20 van die ‘griezels’? In elk geval overleefde slechts één bromvlieg de aanval van drie (!) docenten.

    De woensdag begon (vroeg!) met inpakken, opruimen en schoonmaken. De jarige Merve Gögcebulak werd natuurlijk in het zonnetje gezet en na het ontbijt moest alle bagage weer mee. Daarna wilden we ook nog de juiste leerlingen in de juiste bus… Dat was een grote uitdaging omdat er ook andere scholen op dit tijdstip vertrokken!

    In attractiepark Slagharen ging iedereen goed uit zijn bol, ondersteboven, binnenstebuiten en van links naar rechts. Een vliegend tapijt, een schommelschip, een achtbaan en de vrije val hielpen daar bij. Moe maar voldaan en soms misschien een heel klein beetje misselijk vertrokken we om 14.30 uur weer richting Alkmaar.
    Daar was het onthaal door familie (wachtend in de regen) hartverwarmend.

    Laatste schaderapport:

    • 147 schorre stemmen (Heinovirus heeft toegeslagen)
    • 93 uur slaaptekort
    • 1 schram
    • 2 splinters
    • 11 tranen (Is het kamp nu echt al afgelopen?)
    • 3 gevonden jassen
    • 1 eenzame bal

      
    We kijken terug op een heel geslaagd kamp, we hebben een super brugklasgroep en we kennen elkaar nu allemaal!

    Sitemap| Follow us on twitter | Colofon | Disclaimer | VisitorsCopyright © 2012 O.S.G. Willem Blaeu